Eucharisztikus Élet Napja

Téma: "A ti misztériumotok - a közösségépítő Eucharisztia"

Program: Szentmise, tanítás, szentségimádás, műhelyek

Időpont: 2019. június 15-én, szombaton, 10:00 – 17:00

A lelkinap programjába a nap bármelyik szakában be lehet kapcsolódni.

Helyszín: ÖRÖKIMÁDÁS-TEMPLOM

1091 Budapest, Üllői u. 75-77.

Várjuk mindazokat, akik szeretnék elmélyíteni az Eucharisztia iránti szeretetüket, hogy életükkel az eucharisztikus lelkiség apostolai legyenek.

Az Eucharisztikus Élet Mozgalom lelki napot szervez a 2020.-as Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszusra való felkészülés jegyében.

Várjuk mindazokat, akik szeretnék elmélyíteni az Eucharisztia iránti szeretetüket, hogy életükkel az eucharisztikus lelkiség apostolai legyenek.

A napot az Eucharisztikus Mozgalom tagjainak, Oltáregyesületi tagoknak, liturgikus munkatársaknak, sekrestyéseknek, irodavezetőknek, plébániák munkatársainak, beteglátogatóknak és az Eucharisztikus Kongresszusra készülő plébániai küldötteknek különösen is figyelmébe ajánljuk.

A programokra várjuk a családokat, gyerekeket.

Megosztás emailben

Küldő neve:

Email címe:

Címzett neve:

Email címe:

Kapcsolat

Itt bármikor elérhet minket, csak kattintson és küldjön üzenetet, vagy nézze meg további elérhetőségeinket! Kérdezzen bátran, szívesen segítünk!

Szentségimádások

Új adatbázis, kereshetőek a szentségimádások település és időpont szerint is!

Oldalunkon gyűjtjük a szentségimádások időpontjait, ezt adatbázisba rendezzük, így Ön is megkeresheti, hogy lakhelyéhez közel hol van éppen, vagy mikor lesz legközelebb szentségimádás.

Használja keresőnket, s ha esetleg tud olyan helyről, ami még nem szerepel adatbázisunkban, megköszönjük, ha segít nekünk és elküldi az információkat!

www.szentsegimadas.hu

«        2019. március        »
H K Sze Cs P Szo V